یک: استیو جابز فرزند خوانده بوده و نیمی از اصالت او به سوریه میرسد. استوجابز اعلام کرده بود که فرزند پرورشگاهی است و اصالت او به سوریه برمیگردد به دلیل فشاری که از طرف خانواده پدری بر خانواده جابز وارد شده آنها مجبور شدند جابز را در سال ۱۹۵۵ میلادی به پرورشگاه بسپارند.

دو: اپل تمامی محصولات خود را با هواپیما حمل میکند و بزرگترین مشتری خط هوایی پاسیفیت ، شرکت اپل است.و برخلاف دیگر شرکت ها به کشتی و  حمل دریایی اعتقادی ندارد .

سه: مکینتاش نوع یگری از اپل است . کامپیوتر پس از اپل نامگذاری شد و به این دلیل به ان اپل مکینتاش میگویندکه مکینتاش نمونه دلخواه جف راسکین بوده است  . این نام در ان زمان فقط یک نام کد بود اما استیو جابز تلاش کرد تا ان را تغییر دهد .

چهار: عکسهای عالی اپل با کامپیوتر تولیدنشده اند . عکسهای بسیار بزرگ وبسیار با کیفیتی که در محصولات اپل نمایش  داده میشود با کامپیوتر تولید نشده اند انها از هزاران عکس کلوس اپ  بسیار نزدیک  با رزولوشن فوق العاده  بالا تشکیل  شده اند.که عمق دید بسیار باریکی دارند عکسه ی مجزا با مهارت به یکدیگر چسبانده شده اند و همچون عکس واحد فوق العاده با کیفیت دیده میشوند .

پنج: استیو وزنیاک  به همراه استیو جابز در سال ۱۹۷۶ میلادی شرکت اپل را در گاراژ خانه راه اندازی کردند  اما جالب اینجاست که این مرد هنوز جز کارمندان اپل به شمار میرود  و سالانه ۱۲۰ هزار دلار حقوق میگیرد.

شش: اخرین کلماتی که استیو جابز به زبان اورد سه بار پشت سرهم گفت   oh wow oh wow oh wow زمانی بود که هنگام نگاه به خانواده خود کرد.

هفت: اپل سه موسس داشت : استیوجابز ، استو وزنیاک، و رونالد وین